Alsto

O NAS

Firma Alsto początki swoje działalności datuje na 1988 rok, a w obecnej formie nieprzerwalnie funkcjonuje od 2008 roku.

ALSTO drogeria

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną produktów chemii gospodarczej, zniczy , wkładów, kosmetyków oraz artykułów higieny osobistej.

W trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów jesteśmy partnerem handlowym wiodących producentów takich jak: Voigt, Foxy, General Fresh, Vileda, Eveline, Sidolux (Lakma), Regina, Brait, DMC Znicze, Omega Znicze, Ziaja, Ajax, Felce Azzurra, Kamix, Tesori, Ika Polska, Meglio, Astonish, Joanna , Nivea, Perfecta, Waschkoenig, Persil, Taft, i wielu innych

Nasi Doradcy służą pomocą i zapewniają fachowe porady, gwarantując wysoki standard obsługi, dopasowany do oczekiwań Klientów. 

ALSTO drogeria

Szeroki asortyment produktów połączony z profesjonalizmem Doradców, własna logistyką pozwala nam z powodzeniem docierać do coraz szerszego grona zadowolonych klientów hurtowych oraz instytucji na terenie Śląska oraz ościennych województw.

Zachęcamy do współpracy placówki oświatowe, instytucje i przedsiębiorstwa.

biuro@alsto.pl

Co wyróżnia nas jako firma?

Na półkach w naszym sklepie są produkty sprawdzone, nie tylko przez nasz zespół, a także przez Państwa, bo każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna. Dlatego u nas każdy klient to członek zespołu, bo to z Państwem i dla Państwa jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Nasza skromna załoga jest do dyspozycji klienta. Chętnie słuchamy jakie są wasze potrzeby, by skutecznie móc wam pomóc. W ten sposób poznaliśmy naszych klientów, a oni poznali nas. Poznajemy wasze historie. Nasi klienci nie są tylko potencjalnym kupcem, ale tworzą z nami Alsto. Bo gdyby nie było Was, nas też by w tym miejscu nie było. Za co Państwu Serdecznie dziękujemy!

.

ALSTO drogeria
ALSTO drogeria
ALSTO drogeria
Ta strona używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ